Rekrutacja

Facebook

e-Dziennik

Projekty 2020/2021

Gościmy

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Ogółem: 70562

Sukces w XVI Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym

 

Dnia 20 maja w Szkole Podstawowej nr 3 w Słupsku odbył się XVI Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny dla klas trzecich. Celem konkursu było kształtowanie wrażliwości uczniów na znajomość zasad ortograficznych i interpunkcyjnych, prawidłowe stosowanie ich w praktyce oraz spotkanie „Młodych Mistrzów Ortografii”.

 

Reprezentanci naszej szkoły – Lena Dudek, Jeremi Grocholski i Adrian Łyczko pisali dyktando przez 45 minut. Znakomitą znajomością ortografii wykazała się uczennica klasy III b – Lena Dudek i zajęła III miejsce.

Gratuluję, a wszystkim uczestnikom dziękuję!

Marzena Majbroda

  {gallery}galerie/001/108orto{/gallery}   

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com