Rekrutacja

Facebook

e-Dziennik

Projekty 2020/2021

Gościmy

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Ogółem: 70649

Wycieczka klas II a i II b

 

We wtorek, 24 maja uczniowie klas drugich uczestniczyli w wycieczce do Kołobrzegu oraz Zieleniewa. Najpierw zwiedziliśmy Oceanarium w Kołobrzegu. Dzieci zobaczyły szeroką gamę słodkowodnych i słonowodnych tropikalnych gatunków ryb (rekiny, płaszczki, mureny, sumy, piranie), koralowców, ukwiałów, a wszystko w zachwycającej scenerii środowiska wodnego. Następnie ruszyliśmy do Parku Rozrywki w Zieleniewie.

 Czekała tam na nas pani przewodnik, która oprowadziła nas po krainach tematycznych. W Western City zatańczyliśmy kankana, uczyliśmy się rzucać lassem, wzięliśmy również udział w poszukiwaniu złota. Na każdego, kto znalazł kawałek złota czekał drobny upominek. W ogromnym wigwamie zjedliśmy pyszny obiad. Następnie ruszyliśmy do zwiedzania wioski indiańskiej. Czekały nas niesamowite atrakcje, m.in. przejażdżka konna oraz bryczką, jazda beczkowozem, kule wodne, autodrom, strzelanie z łuku, plac zabaw z labiryntem, beczka śmiechu, pokaz kaskaderski, rower na linie oraz wiele innych atrakcji. W towarzystwie miłośników Indian, kowbojów, pięknych tańców i koni odnaleźliśmy urok tamtych czasów. Było naprawę FANTASTYCZNIE!!!

wychowawczynie klas drugich

M. Sokołowska, M. Jankowska

  {gallery}galerie/001/112wycieczkaiiab{/gallery}   

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com