Rekrutacja

Facebook

e-Dziennik

Projekty 2020/2021

Gościmy

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Ogółem: 69383

Wręczenie kart rowerowych

 

Dnia 20 czerwca odbyło się w sali sportowej uroczyste wręczenie pierwszych w życiu praw jazdy, czyli kart rowerowych dla uczniów klas IV i V. Wręczenia kart dokonali: Dyrektor Pan Mirosław Gubernat, nauczyciel techniki Pani Kinga Zaborowska, Policjant Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej w Słupsku oraz przedstawiciel firmy OSK „Jard”.

Wszyscy przekazali parę wskazówek i uwag dotyczących bezpieczeństwa podczas jazdy rowerem po drogach publicznych. Kartę rowerową otrzymało łącznie 18 uczniów.

 

Gratulujemy małym kierowcom i życzymy im bezpiecznej jazdy!

 

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com