Rekrutacja

Facebook

e-Dziennik

Projekty 2020/2021

Gościmy

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Ogółem: 69383

Zwycięstwo Kuby i III miejsce Sandry w Konkursie „Melting Pot”

 

Nadeszły długo oczekiwane wyniki IX Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego „Melting Pot”. W tegorocznej edycji po raz pierwszy mogli wziąć udział, poza uczniami klas I-III, również czwarto- i piątoklasiści. W kategorii klas V do konkursu przystąpił Jakub Rau (V b), który doskonale poradził sobie z trudnymi zadaniami i decyzją jury otrzymał I miejsce. Natomiast III miejsce w kategorii klas I wywalczyła Sandra Karczewska (I d). Gratulacje!

Dziękuję pozostałym uczestnikom za udział i osiągnięte wyniki, a są to: Dominik Bereza, Lena Dudek (najlepszy wynik w szkole w kategorii klas III) i Jeremi Grocholski. Poradziliście sobie świetnie! 

Wręczenie dyplomów i nagród odbędzie się w dniu zakończenia roku szkolnego.

Elżbieta Wąsowicz

  {gallery}galerie/001/130melting1{/gallery} 

 

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com