Jak to na wycieczce w Gdyni było

 

Dnia 15 czerwca 2016 r. Uczniowie klas V a, b i VI a uczestniczyli w wycieczce do Gdyni. Pierwszym punktem programu było zwiedzanie żaglowca – muzeum Daru Pomorza. Po zrobieniu pamiątkowych zdjęć i zakupie pamiątek (rewelacyjnych!) 45 – osobowa grupa udała się do Centrum Nauki Experyment, gdzie wszyscy (Mali i Duzi!) uczyli się poprzez zabawę.

Różnorodne interaktywne stanowiska zapraszały do eksperymentowania i odkrywania naukowych ciekawostek. Budowaliśmy tamy, zapory, tworzyliśmy fale i wiry wodne, patrzyliśmy na świat oczami zwierząt, poznawaliśmy tajniki funkcjonowania naszego organizmu oraz wynalazki Leonarda da Vinci.

Dobre humory dopisywały Wszystkim przez cały dzień, co świadczy, że wycieczka była udana i na pewno pozostawiła Uczestnikom wiele miłych wrażeń.

Relacja: Alicja Cięciwa

Zdjęcia: Kinga Filocha i Małgorzata Żmuda – Trzebiatowska

{gallery}galerie/001/131gdynia{/gallery}

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com