Dzień Rodzica oraz wycieczka do ZOO w Gdańsku - klasa III a

 

W środę, 15 czerwca gościliśmy w naszej klasie rodziców, którzy z wielkim wzruszeniem podziwiali nasze występy artystyczne, które starannie przygotowywaliśmy przez ostatni czas. Były wiersze, piosenka oraz prezenty, które własnoręcznie przygotowaliśmy w klasie oraz w ceramikarni. Po oficjalnych uroczystościach był czas na rozmowy oraz wspomnienia przy kawie i tartaletkach z truskawkami.

W poniedziałek, 20 czerwca udaliśmy się wraz z przyjaciółmi z klasy III b na wspólną wycieczkę do Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Gdańsku, które jest jednym z największych ogrodów zoologicznych w Polsce. To bardzo atrakcyjne miejsce rekreacji i edukacji. Corocznie odwiedzane jest przez setki tysięcy turystów i mieszkańców. Na obszarze około 120 hektarów mieszkają zwierzęta pochodzące ze wszystkich kontynentów. Są wśród nich takie, których populacje na wolności już właściwie nie istnieją. Wycieczka była fantastyczna. Był to czas spędzony wspólnie na dobrej zabawie oraz nauce, ponieważ zdołaliśmy się dowiedzieć wielu interesujących ciekawostek i zaobserwować zachowania zwierząt.

Zapraszamy do obejrzenia naszych zdjęć z tych wydarzeń.

Uczniowie klasy III a i wychowawczyni Martyna Kozłowska

{gallery}galerie/001/132zoo{/gallery}

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com