Wycieczka do Parku Dinozaurów

 

W poniedziałek, 13 czerwca uczniowie klasy 1a i 1c i Oddziału Przedszkolnego uczestniczyli w wycieczce do Łeby do Parku Dinozaurów. Czekały tam na nas niesamowite atrakcje. Podczas spaceru ścieżkami, mostami i kładkami nad stawami, trzęsawiskami poprzez trzciny i w otoczeniu lasów poznaliśmy dziesiątki dinozaurów i innych stworzeń w skali 1:1.

Wśród nich górowały dwa kolosy: mający 45 metrów długości Seismosaurus i jedyny w Polsce Brachiosaurus o wysokości 13 metrów - Łebuś Wydmozaurus. Następnym przystankiem naszej trasy było pole do minigolfa. Kolejnym etapem wycieczki były warsztaty rzemiosła, gdzie zdobywaliśmy nowe umiejętności. Jedną z atrakcji było malowaniem piaskiem. Nie ominęliśmy również ścieżki edukacyjnej. Kolejną naszym zakątkiem była Wioska Indiańska i wydobywanie złota. W drodze powrotnej czekało na nas bliskie spotkanie z żywymi zwierzętami takimi jak: koniki, króliki, krówki zebu, kangur, daniele, osiołki, antylopy, owieczki, muflony, kózki podczas zwiedzania Mini Zoo. W trakcie wycieczki odwiedziliśmy Restaurację, gdzie czekał na nas pyszny obiad – w Dinobarze. Myślę, że pomimo niezbyt sprzyjającej pogody, wycieczka się udała. Uczniowie wrócili uśmiechnięci. Atrakcje były niesamowite. Było fantastycznie !!! 

Katarzyna Majek

 {gallery}galerie/001/141wycieczka1ac{/gallery}

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com