Rekrutacja

Facebook

e-Dziennik

Projekty 2019/2020

Gościmy

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Ogółem: 65982

Uroczystość nadania imienia i sztandaru szkole

 

4 października 2019 r. był w Siódemce dniem wyjątkowym. Cała społeczność szkolna i zaproszeni goście uczestniczyli w uroczystości nadania szkole imienia oraz poświęcenia i przekazania sztandaru. Patronką Niepublicznej Szkoły Podstawowej nr 7 została wybitna polska uczona – Maria Skłodowska-Curie. Wspaniałą okazją do świętowania był również przypadający w tym roku jubileusz 7- lecia Niepublicznej Siódemki.

Oficjalna część uroczystości miała niezwykle podniosły charakter, po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć sztandar i zaśpiewać wspólnie hymn szkoły. Otrzymaliśmy wiele pięknych i wzruszających życzeń oraz gratulacji od przybyłych na uroczystość gości m.in.: Pani Prezydent Krystyny Danileckiej-Wojewódzkiej. Na koniec odwiedził nas gość najważniejszy – sama Maria Skłodowska-Curie, która udzieliła wywiadu dziennikarzom i podziękowała wszystkim zebranym za wybór jej osoby na patrona. Na pamiątkę tego ważnego dla naszej społeczności wydarzenia przed budynkiem szkoły posadzone zostały krzewy forsycji, a goście złożyli wpisy w szkolnej kronice.

Jubileuszowy tort, muzyka na żywo oraz poczęstunek były miłym zwieńczeniem całej uroczystości.

EW

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z uroczystości.

Film - autor: W. Szostak

 

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com