Rekrutacja

Facebook

e-Dziennik

Projekty 2019/2020

Gościmy

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Ogółem: 65982

Egzotyczne zwierzęta w naszej szkole

 

W dniu 5 listopada gościliśmy w naszej szkole pana Jarosława Rejmera, który jest niezwykłym hodowcą i miłośnikiem zwierząt egzotycznych. Dzięki jego pokazowi mogliśmy podziwiać z bliska m.in. wije, modliszki, liśćce, patyczaki rogate, ptaszniki, karaczany, skorpiony cesarskie, straszyki i gekony. Pan Jarosław zapoznał nas z pochodzeniem zwierząt, ich naturalnym środowiskiem oraz trybem życia.

Uczniowie mieli okazję z bliska obejrzeć, a nawet dotknąć zwierzęta , które często budzą niechęć, a nawet lęk. Żywa lekcja biologii była dla uczniów cennym doświadczeniem i na długo zostanie w ich pamięci. 

Walentyna Zarobny

Zobacz zdjęcia

 

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com