Rekrutacja

Facebook

e-Dziennik

Projekty 2019/2020

Gościmy

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Ogółem: 65579

Święto Patrona Szkoły

 

7 listopada 2019 r, w 152. rocznicę urodzin naszej patronki – Marii Skłodowskiej-Curie, obchodziliśmy po raz pierwszy Święto Patrona Szkoły. Z tej okazji wszyscy uczniowie uczestniczyli w uroczystym apelu, podczas którego zaśpiewali hymn szkoły. W trakcie uroczystości odbyła się prezentacja sztandaru oraz wywiad z Marią Skłodowską-CuriePiątoklasiści odczytali najpiękniejsze, napisane samodzielnie listy skierowane do uczonej.

Uczniowie mieli okazję wykazać się wiedzą na temat życiorysu patronki oraz wziąć udział w eksperymentach z dziedziny chemii i fizyki.

E. Wąsowicz

Zobacz zdjęcia

 

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com