Rekrutacja

Facebook

e-Dziennik

Projekty 2019/2020

Gościmy

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Ogółem: 66237

„Mój zeszyt – moja wizytówka”

 

W październiku i listopadzie uczniowie z klasy 1 b wzięli udział w klasowym konkursie na najładniejszy zeszyt. Celem konkursu jest podniesienie poziomu pisma – kaligrafii, wyrobienie w uczniach nawyku dbałości o estetyczne i systematyczne prowadzenie zeszytów, nagradzanie uczniów systematycznych i starannych oraz zmotywowanie do pracy uczniów mniej dbałych.

Wybór osób nagrodzonych nie należał do najłatwiejszych, gdyż uczniowie starają się dbać o swoje zeszyty. Ostatecznie wyłoniono następujących zwycięzców: Natalia Konopa, Eryk Perkowski, Zuzanna Strzembowicz, Maja Czarnul, Dominika Urbaniak, Dorian Burzak oraz Szymon Ziobro.

Laureatom serdecznie gratulujemy!

Konkurs trwa nadal, ponieważ w drugim półroczu wybierzemy kolejne zeszyty.

Powodzenia!

Martyna Pendzich

Zobacz zdjęcia

 

 

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com