Rekrutacja

Facebook

e-Dziennik

Projekty 2020/2021

Gościmy

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Ogółem: 68517

Świąteczne życzenia dla dzieci z Tanzanii

 

Instytut Neofilologii Akademii Pomorskiej w Słupsku oraz Koło Naukowe Pomeranian Linguists zorganizowało w dniach 18-26 listopada 2019 r. zbiórkę podarunków świątecznych dla dzieci z sierocińca St.Teresa Orphans Foundation w Songea w Tanzanii. Do akcji "Pupils and students for the children of Tanzania" włączyli się uczniowie klasy V a.

Zebrano ponad 100 kg podarków, do których dołączone zostały kartki z życzeniami świątecznymi od polskich dzieci. Życzenia w języku angielskim napisali również nasi piątoklasiści, natomiast Maja Królikowska przekazała je w naszym imieniu organizatorowi. O zbiórce można przeczytać w "Głosie Pomorza".

Zobacz zdjęcia

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com