Rekrutacja

Facebook

e-Dziennik

Projekty 2020/2021

Gościmy

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Ogółem: 68517

Kalendarz adwentowy w klasie I b – podsumowanie drugiego tygodnia

 

W tym tygodniu, w poniedziałek czytaliśmy książki na temat tradycji i zwyczajów związanych ze świętami Bożego Narodzenia. Uczniowie mieli też okazję dowiedzieć się, kto przynosi prezenty dzieciom na całym świecie i w różnych regionach Polski, bo nie wiem, czy wiecie, ale nie zawsze jest to Święty Mikołaj. We wtorek kolorowaliśmy obrazki o tematyce bożonarodzeniowej.

W środę dekorowaliśmy pierniczki upieczone przez rodziców. Dzieci miały do wykorzystania kolorowe lukry oraz posypki. Na koniec ciasteczka zapakowaliśmy w folię z ładną kokardą. Tak przygotowane paczuszki uczniowie zanieśli do swoich domów.

Kolejnego dnia oglądaliśmy film pt.”Gdzie jest Mikołaj?”, który opowiadał o przygodach chłopca o imieniu Max i jego kompanach, mówiącym Łosiu i Świętym Mikołaju.

W piątek ponownie odwiedziła nas mama Natalki, która przeprowadziła dla dzieci warsztaty wykonania kartek świątecznych. Zajęcia te zagwarantowały nam dobrą zabawę oraz chwilę relaksu. Przy tworzeniu takich prac można się wyciszyć i odpocząć.

Za tydzień zapraszamy na naszą kolejną, już ostatnią relację.

Martyna Pendzich

Zobacz zdjęcia

 

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com