Rekrutacja

Facebook

e-Dziennik

Projekty 2020/2021

Gościmy

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Ogółem: 68517

Wyniki Konkursu Plastycznego Poezji Wł. Broniewskiego, K. I. Gałczyńskiego, D. Wawiłow

 

5 marca 2020 roku Komisja Plastyczna w składzie: Wioletta Knapa-Przedborska - plastyk, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka w Słupsku, Jolanta Brzoska - Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 8 w Słupsku, Barbara Pieślak -  plastyk, Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Marii Skłodowskiej-Curie, Aneta Trzecińska - Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Słupsku zebrała się, by rozstrzygnąć, które prace zostaną nagrodzone w III Wojewódzkim Konkursie Plastycznym Poezji Władysława Broniewskiego, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Danuty Wawiłow ph. "Ocalić od zapomnienia". Na Konkurs wpłynęło 178 prac z 16 placówek. Lista nagrodzonych znajduje się w protokole:
 
 
 
Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom i zapraszamy do udziału w następnej edycji Konkursu!

 

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com