Projekty 2019/2020

Szanowni Państwo,

Rząd wprowadza nadzwyczajne środki, by ograniczyć epidemię koronawirusa w Polsce. Podjęto decyzję o zamknięciu wszystkich placówek oświatowych i szkół od poniedziałku. Premier Morawiecki podkreślił jednocześnie, że w czwartek i piątek (12-13.03.2020 r.) placówki oświatowe będą jeszcze otwarte, ponieważ rodzice muszą się przygotować do nowej sytuacji. Zalecił jednak, by dzieci, jeśli jest taka możliwość, zostały w domach.
Szkoła będzie czynna w czwartek i w piątek ale mamy PROŚBĘ - JEŻELI MAJĄ PAŃSTWO MOŻLIWOŚĆ PROSZĘ JUŻ OD JUTRA ZAPEWNIĆ DZIECIOM OPIEKĘ W DOMU.

Od 16.03.2020 r. do 25.03.2020 r. Szkoła będzie zamknięta.

Nauczyciele będą przygotowywać materiały dydaktyczne do samodzielnej pracy uczniów w domu, które będą wysyłane uczniom za pośrednictwem e-dziennika.
Bieżące informacje będą pojawiać się na stronie internetowej szkoły www.szkola7.pl oraz w e-dzienniku.

Z upoważnienia Dyrektora Szkoły
Małgorzata Dietrich