Rekrutacja

Facebook

e-Dziennik

Projekty 2020/2021

Gościmy

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Ogółem: 68517

"Siostro, Bracie - zostań w chacie"

 

Miło nam poinformować, że uczennica klasy V a Maja Królikowska została nagrodzona w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Siostro, Bracie - zostań w chacie". Patronat nad konkursem zorganizowanym przez Wojewódzką Bibliotekę Pedagogiczną w Słupku objął Marszałek Województwa Pomorskiego Pan Mieczysław Struk. Zadaniem uczestników konkursu było promowanie zdrowych zachowań podczas kwarantanny oraz przedstawienie ciekawych sposób na spędzenie czasu w domu. Na konkurs wpłynęło kilkaset prac.

Słowa podziękowania należą się Pani Barbarze Pieślak, która wspiera Maję w wielu konkursach plastycznych. Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy Mai.

Zobacz zdjęcia

 

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com