Rekrutacja

Facebook

e-Dziennik

Projekty 2020/2021

Gościmy

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Ogółem: 70560

I nagroda w Konkursie Plastycznym „Eko-pojazd miejski”

 

Miło nam poinformować, że uczennica klasa 6 a Maja Królikowska 20.09.2020 r. odebrała z rąk Pani Prezydent Słupska Krystyny Danileckiej-Wojewódzkiej I nagrodę w Konkursie Plastycznym „Eko-pojazd miejski”. Konkurs został zorganizowany przez Centrum Inicjatyw Obywatelskich w Słupsku.

 

Zadanie konkursowe polegało na stworzeniu makiety 3D o wymiarach 1 m na 1,5 m z ekologicznym pojazdem miejskim. Cała praca musiała być wykonana tylko z materiałów z recyklingu. Liczyła się oryginalność i kreatywność. Maja walczyła nie o nagrodę dla siebie, ale dla szkoły i zdobyła voucher na 500 zł. Jej praca będzie prezentowana na wystawie pokonkursowej w Słupskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Ekonomii Społecznej

Serdecznie gratulujemy Mai sukcesu. Trzymamy kciuki za kolejne!

Zobacz zdjęcia

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com