Rekrutacja

Facebook

e-Dziennik

Projekty 2020/2021

Gościmy

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Ogółem: 70560

Konkurs „Zakodowana Siódemka"


Zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w konkursie realizowanym w ramach programu „CodeWeek” przez Niepubliczną Szkołę Podstawową nr 7 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Słupsku. Konkurs polega na stworzeniu własnej historii w formie opowieści (komiksu). Temat: Dlaczego lubimy naszą szkołę? Praca powinna być zrobiona w programie Scratch. Plik programu Scratch należy wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Termin oddania prac do 30 października 2020 roku. Na zwycięzców czekają ciekawe atrakcyjne nagrody.

Zainteresowanych proszę o bezpośredni kontakt z panem Grzegorzem Rybakiem.

Pobierz instrukcję

 

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com