Rekrutacja

Facebook

e-Dziennik

Projekty 2020/2021

Gościmy

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Ogółem: 70648

Zabawa andrzejkowa w świetlicy

 

Dnia 30 listopada odbyła się w świetlicy szkolnej zabawa andrzejkowa zorganizowana dla wychowanków oddziału przedszkolnego. Dzieci posługiwały się czarami, wykorzystując wróżby takie, jak: mowa kwiatów, serca z imionami, zawody z kapelusza, księga symboli, kości, o czym mówią gwiazdy, czy kubki przyszłości.

Po pełnej wrażeń zabawie przyszedł czas na projekcję bajki animowanej tematycznie związanej z czarami pt. „Sabrina – nastoletnia czarownica”. Dzięki barwnym dekoracjom oraz rozmaitym atrakcjom miło spędziliśmy czas w magicznej atmosferze.

Zobacz zdjęcia

Wychowawcy świetlicy

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com