Młodzi Przedsiębiorczy realizują kolejne moduły programu

 

Młodzi Przedsiębiorczy z klasy 3 NG realizują kolejne moduły w ramach programu. Za nami moduł II – Usługi bankowe, oraz moduł III – Zakupy i prawa konsumenta. Oto nasze refleksje z pracy nad zadaniami w tych modułach:

Zespół Słupszczaki

Czytaj więcej: Młodzi Przedsiębiorczy realizują kolejne moduły programu

Realizujemy program "Młodzi Przedsiębiorczy"

 

Uczniowie Niepublicznego Gimnazjum w Słupsku realizują ogólnopolski program Centrum Edukacji Obywatelskiej Młodzi Przedsiębiorczy. Dwa zespoły: Słupszczaki oraz Oskar i Przyjaciele będą zmagać się z zadaniami w zakresie oszczędzania, inwestowania własnych środków finansowych, zarządzania budżetem oraz prowadzenia własnego przedsiębiorstwa w wirtualnej rzeczywistości.

Czytaj więcej: Realizujemy program "Młodzi Przedsiębiorczy"

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com