Realizujemy program "Młodzi Przedsiębiorczy"

 

Uczniowie Niepublicznego Gimnazjum w Słupsku realizują ogólnopolski program Centrum Edukacji Obywatelskiej Młodzi Przedsiębiorczy. Dwa zespoły: Słupszczaki oraz Oskar i Przyjaciele będą zmagać się z zadaniami w zakresie oszczędzania, inwestowania własnych środków finansowych, zarządzania budżetem oraz prowadzenia własnego przedsiębiorstwa w wirtualnej rzeczywistości.

Ponadto uczą się nawiązywania współpracy, promowania własnych pomysłów, budżetowania i analizowania ryzyka. Liczy się praca w zespole oraz umiejętność zarządzania.

Jesteśmy jedyną w Słupsku i jedną z 74 szkół w Polsce realizujących program.

https://przedsiebiorczy.ceo.org.pl/aktualnosci/mlodzi-przedsiebiorczy-w-calej-polsce

W listopadzie realizujemy moduł I – Sztuka budżetowania i oszczędzania. Umiejętność konstruowania i planowania własnego budżetu, oraz znajomość sposobów oszczędzania z pewnością przyda się każdemu w zarządzaniu posiadanymi finansami.

Aleksandra Przybylska

Koordynator programu

Zobacz zdjęcia

 

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com