Zostań Mikołajem

 

Centrum Administracyjne Domów dla Dzieci w Ustce, organizator akcji charytatywnej "Zostań Mikołajem", zwraca się do wszystkich chętnych: "Już dziś możecie spełnić dziecięce marzenia naszych dzieciaków. Dzieci będące pod naszą opieką nie mogą się już doczekać Świętego Mikołaja. Ucieszą się z  każdego najmniejszego prezentu.

Mogą to być: słodycze, zabawki, odzież, kosmetyki, drobne bibeloty oraz drobiazgi. Można wpłacać również drobne  kwoty finansowe na nr konta 03 1600 1462 1873 1317 3000 0001. Dzieci są w rożnym wieku: od 5 lat do pełnoletności i starsze, zarówno chłopcy jak i dziewczynki. Zebrane prezenty można dostarczyć do siedziby naszego Centrum lub kontaktować się z nami telefonicznie pod numerem telefonu 59 814 59 59 a sami je od Was odbierzemy."

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com