Rekrutacja

Facebook

e-Dziennik

Projekty 2020/2021

Gościmy

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Ogółem: 69383

Nagrody w Konkursie "Bajki Muzyczne"

 

Dnia 22 maja w siedzibie Polskiej Filharmonii Sinfonia Baltica im. W. Kilara rozstrzygnięty został Konkurs dla dzieci i młodzieży „Bajki Muzyczne”. Miło nam poinformować, że wśród  nagrodzonych znalazły się dwie uczennice naszej szkoły: Natalia Konopa z kl. I b, która otrzymała nagrodę główną oraz Maja Królikowska z kl. V a (wyróżnienie).

Nagrodzone otrzymały:

nagroda główna - karnet na wszystkie koncerty familijne w sezonie artystycznym 2020/2021 dla dwóch osób, płyta nagrana przez Orkiestrę PFSB im. Wojciecha Kilara, gadżety ufundowane przez Miasto Słupsk, oraz dodatkowe nagrody książkowe od wydawnictw Widnokrąg, Kapitan Nauka, Prószyński i S-ka oraz Muza przekazane  przez Annę Czerny-Marecka, autorkę wideobloga książkowego Anki Czytanki na www.gp24.pl

wyróżnienie - voucher do wykorzystania na jeden dowolny koncert familijny w sezonie artystycznym 2020/2021 dla dwóch osób oraz płytę nagraną przez Orkiestrę PFSB im. Wojciecha Kilara.

W konkursie wzięli udział również uczniowie z klasy 4a - Marika Sztajerwald i Staś Błażewicz.
Otrzymali MINI WYRÓŻNIENIA i odebrali z filharmonii dyplomy.

Nauczycielem muzyki naszych uczniów jest Pani Magda Kwidzińska. Serdecznie gratulujemy!

Zobacz zdjęcia

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com