Rekrutacja

Facebook

e-Dziennik

Projekty 2020/2021

Gościmy

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Ogółem: 69383

Międzynarodowy Konkurs Literacki "Twórcza Polska i Polonia"

 

Laureatką I Międzynarodowego Konkursu Literackiego "Twórcza Polska i Polonia" została Maja Królikowska z klasy V a. Konkurs odbywał się pod patronatem: Burmistrza Miasta Ustka, Wójta Gminy Ustka, Starosty Słupskiego oraz Prezesa Stowarzyszenia Wspólnota Polska. Do konkursu zgłosiło się 330 młodych autorów z Polski, Litwy i USA, którzy nadesłali do Ustki 195 utworów prozatorskich i 405 wierszy.

 

Głównymi celami konkursu było rozbudzanie zainteresowań literackich dzieci i młodzieży, rozwijanie umiejętności pisania poprawnych językowo i stylistycznie tekstów oraz zachęcenie młodych twórców do prezentowania swojego talentu. Profesjonalne jury doceniło Maję za wiersz "Dywan z marzeń". Gratulacje!

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com