Nowy Zarząd Samorządu Uczniowskiego wybrany!

 

Październik 2018 r. w Niepublicznej Szkole Podstawowej nr 7 w Słupsku był miesiącem kampanii wyborczej i wyborów do Zarządu Samorządu Uczniowskiego. 23 października (we wtorek) podczas apelu podsumowaliśmy działania związane z wyborami. Prezentację nowego Zarządu poprzedziło podziękowanie ustępującej Radzie Uczniowskiej oraz Nauczycielom opiekunom SU. Jeszcze raz serdecznie Wam dziękujemy za zaangażowanie i pracę, którą wnieśliście wiele dobra w życie Szkoły.

Czytaj więcej: Nowy Zarząd Samorządu Uczniowskiego wybrany!

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

 

Od 2 października 2018 r. w Niepublicznej Szkole Podstawowej nr 7 w Słupsku trwa kampania wyborcza kandydatów do Zarządu Samorządu Uczniowskiego. Jedenastu przedstawicieli klas IV - VIII prześciga się w pomysłach i sposobach zachęcania uczniów do głosowania. Wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego już w piątek 12 października! Wszystkim kandydatom gratulujemy pomysłowości i życzymy powodzenia!!

Czytaj więcej: Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Zbiórka plastikowych nakrętek i darów na rzecz Schroniska dla zwierząt rozpoczęta!

 

Samorząd Uczniowski ogłasza zbiórki: 

* plastikowych nakrętek na rzecz podopiecznych Fundacji Nadzieja; nakrętki składamy do kartonu stojącego na parterze szkoły i zgłaszamy wychowawcy, ile nakrętek przynieśliśmy. Dla osób, które przyniosą najwięcej nakrętek, przewidziane są nagrody – niespodzianki.

Czytaj więcej: Zbiórka plastikowych nakrętek i darów na rzecz Schroniska dla zwierząt rozpoczęta!

Rada Uczniowska Samorządu Szkolnego wybrana!

 

 Dnia 21 września 2016 r. odbyło się pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie samorządów klas IV – VI. Podczas spotkania została wybrana Rada Uczniowska Samorządu Szkolnego, w skład której weszli: 

Przewodnicząca: Zuzanna Łuczak z kl. VI a

Zastępcy:

  • Michalina Gruszka z kl. VI a

  • Patrycja Teresińska z kl. VI b

  • Patryk Sieradzki z kl. V a

  • Wiktoria Odelska z kl. IV a

  • Szymon Odelski z kl. IV a

  • Lena Dudek z kl. IV b 

Drodzy Uczniowie!

Czekam na Waszą inicjatywę, ciekawe pomysły i liczę na owocną współpracę.

A w nowym roku szkolnym życzymy Wam:

wypasionych szósteczek, uśmiechniętych piąteczek,

min wesolutkich, kłopotów malutkich,

super zabaw z kolegami

i kolegów (również super!) do zabawy,

no bo bez nich, wiecie sami,

nawet cyrk jest mniej ciekawy. 

Opiekun Samorządu:Alicja Cięciwa

Zdjęcia: Kinga Filocha

 {gallery}galerie/001_2016/006su{/gallery} 

Akcja Góra Grosza ponownie rozpoczęta!

 

Wzorem lat ubiegłych Samorząd Uczniowski przystąpił do Ogólnopolskiej Akcji Góra Grosza organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom, które z różnych przyczyn nie mogą wychowywać się we własnym domu rodzinnym. Akcja polegająca na zbiórce monet o nominałach od 1 gr do 5 zł będzie trwała do 4 grudnia (piątek). 

Koleżanki i Koledzy!

Skromnym podarunkiem od każdego z nas możemy przyczynić się do poprawy losu innych dzieci. Wprawdzie jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie.

 W imieniu Samorządu Uczniowskiego:

Natalia Sazon, Zuzanna Szamocka

Zbiórka nakrętek znów rozpoczęta!

 

Wzorem ubiegłego roku Samorząd Uczniowski ogłasza zbiórkę plastikowych nakrętek na rzecz podopiecznych Fundacji Nadzieja. Dochód z zebranych nakrętek zostanie przeznaczony na rehabilitację dzieci niepełnosprawnych. Nakrętki składamy do kartonu stojącego na parterze szkoły i zgłaszamy wychowawcy klasy, ile nakrętek przynieśliśmy. Dla osób, które przyniosą najwięcej nakrętek, przewidziane są nagrody.

Koleżanki i Koledzy, Panowie i Panie, wkręćmy się w pomaganie!

W imieniu Samorządu Uczniowskiego:

Natalia Zganiacz, Michalina Gruszka

Rada Uczniowska Samorządu Szkolnego wybrana!

 

Dnia 14 września 2015 r. odbyło się pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie samorządów klas IV – VI. Podczas spotkania została wybrana Rada Uczniowska Samorządu Szkolnego, w skład której weszli:

Przewodnicząca

Kaja Majchrzak z kl. VI b

Zastępcy:

Anastazja Tabisz z kl. VI a

Natalia Zganiacz z kl. V a

Miłosz Kałużny z kl. IV a

 

 Drodzy Uczniowie!

Czekam na Waszą inicjatywę, ciekawe pomysły i liczę na owocną współpracę.

A w nowym roku szkolnym życzę Wam:

wypasionych szósteczek, uśmiechniętych piąteczek,

min wesolutkich, kłopotów malutkich,

super zabaw z kolegami

i kolegów (również super!) do zabawy,

no bo bez nich, wiecie sami,

nawet cyrk jest mniej ciekawy.

 Alicja Cięciwa

 {gallery}galerie/001/001radasu{/gallery}  

Dzień Zielony

 

Dnia 08 maja 2015 roku, w piątek odbył się w naszej szkole konkurs na najlepiej przebraną klasę w kolorze zielonym. Komisja w składzie: Pan Dyrektor Mirosław Gubernat, Pani Małgorzata Warmińska oraz Pani Małgorzata Żarna, po burzliwych obradach, zdecydowała, że:

I miejsce uzyskał Oddział Przedszkolny, II miejsce - klasa II a i III miejsce - klasa I b.

Zwycięzcom gratulujemy, a pozostałym, którzy się przebrali dziękujemy za pomysły oraz dobrą zabawę.

 Samorząd Uczniowski

Martyna Kozłowska

 {gallery}galerie/037dzienzielony{/gallery}  

"Lider Samorządu Uczniowskiego"

 

Dyplom "Lidera Samorządu Uczniowskiego" zdobyty!

 

 

 

Praca Samorządu Uczniowskiego - ankieta

 

Wyniki ankiety uczniowskiej na temat: Jak oceniasz pracę Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole? opracowane!

 

W styczniu 2015 r. przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego ułożyli i przeprowadzili ankietę na temat: Jak oceniasz pracę Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole oraz czym Samorząd Uczniowski powinien się zająć w II półroczu. Ankietę wypełniło 116 uczniów z klas II – VI. Kwestionariusz zawierał 6 pytań, w tym 2 pytania otwarte.

A oto, jak przedstawiają się wyniki: 

Zobacz wyniki: Praca Samorządu Uczniowskiego - ankieta

Co sądzisz o swojej szkole?

 

Wyniki ankiety uczniowskiej na temat: Co sądzisz o swojej szkole? opracowane!

 

W listopadzie 2014 r. przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego ułożyli i przeprowadzili ankietę na temat: Co sądzisz o swojej szkole? Ankietę wypełniło 128 uczniów z klas II – VI. Kwestionariusz zawierał 9 pytań, w tym 3 pytania otwarte.

A oto, jak przedstawiają się wyniki:  

Zobacz wyniki: Co sądzisz o swojej szkole?

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com