Kadra

 

 

lp.  nazwisko i imię  stanowisko / nauczany przedmiot   wych.
1. Gubernat Mirosław dyrektor szkoły; wychowanie fizyczne  
2. Dietrich Małgorzata wicedyrektor szkoły; język polski; logopedia  
3. Babiak Jolanta przyroda; chemia; biologia  VII a
4. Chodnicka Aneta język polski; logopedia  VI b
5. Cięciwa Alicja język polski  
6. Czaja Izabela wychowawca świetlicy, nauczyciel wspomagający
 
7. Ewald-Bianga Patrycja edukacja wczesnoszkolna  III b
8. Gendig Hubert język polski  
9. Gierczak Dariusz historia, wiedza o społeczeństwie
 VII b
10. Giersz Adrian język niemiecki  IV a
11. Górka Diana matematyka
 
12. Gubernat Aleksandra doradztwo zawodowe  
13. Jankowska Magdalena matematyka; język kaszubski
 V a
14. Janusiak Katarzyna
edukacja wczesnoszkolna, język angielski
 III a
15. Jaworski Witold
edukacja dla bezpieczeństwa
 
16. Kałużna Marta
wychowawca świetlicy, pomoc nauczyciela
 
17. Kojder-Wróblewska Dorota
edukacja wczesnoszkolna
 III c
18. Kurowska-Krzyważnia Anna fizyka  
19. Kwidzińska Magdalena muzyka  
20. Majbroda-Czubara Dorota edukacja wczesnoszkolna  III b
21. Majek Katarzyna edukacja wczesnoszkolna  II a
22. Marcinkowska Joanna nauczyciel bibliotekarz  IV b
23. Mieczkowska Kamila edukacja wczesnoszkolna  I c
24. Michalak Izabela

wychowawca świetlicy; terapeuta integracji sensorycznej

 
25. Michalik Katarzyna urlop  
26. Mikulska Anna język polski  
27. Miszczyk Małgorzata edukacja wczesnoszkolna
 I a
28. Narbut Szymon wychowanie fizyczne  VIII a
29. Olender Urszula wychowawca świetlicy  
30. Orzechowska Anna wychowanie fizyczne  VI c 
31. Trzecińska Aneta urlop  
32. Pendzich Martyna edukacja wczesnoszkolna  II b
33. Pieślak Barbara wychowawca świetlicy, plastyka
 
34. Piwońska Anna urlop  
35. Pobierajło Stefania nauczyciel surdopedagog  
36. Pupko Kamila  urlop  
37. Rakoczy-Radawiec Anna religia  
38. Romaniuk Agnieszka matematyka  
39. Rutkowska Monika język hiszpański  
40. Rybak Grzegorz administrator sieci, informatyka
 
41.  Sadowska Jowita wychowanie przedszkolne
 0
42. Stecz Małgorzata urlop  
43. Sysojew-Osiński Igor technika  
44. Szeremeta Mariola wychowanie fizyczne  
45. Tarczyńska Elżbieta język niemiecki  VI d 
46. Wąsowicz Elżbieta język angielski; informatyka  VI a 
47. Yavuz Małgorzata wychowawca świetlicy, pomoc nauczyciela  
48. Zołotar Magdalena
geografia   
49. Żmuda-Trzebiatowska Małgorzata język angielski  VIII b
50. Paryż-Kaczmarek Joanna pedagog szkolny  
51. Kotłowska Małgorzata sekretarz szkoły  
52. Cackowski Mariusz specjalista ds. księgowości  
53. Janikiewicz Grażyna specjalista ds. kadr  
54. Igiebor Monika pracownik obsługi  
55. Dziuba Krystyna pracownik obsługi  
56. Sadowa Dorota pracownik obsługi  
57. Grabusiński Eugeniusz konserwator  

 

 

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com