Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego

 

W piątek (24 czerwca) oficjalnie pożegnaliśmy rok szkolny 2015/2016. Piękna, upalna pogoda dała najlepszy sygnał do opuszczenia szkolnych murów i rozpoczęcia upragnionych wakacji. Uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej nr 7 oraz Niepublicznego Gimnazjum otrzymali świadectwa i pożegnali się z nauczycielami.

Czytaj więcej: Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego

Wycieczka do Parku Dinozaurów

 

W poniedziałek, 13 czerwca uczniowie klasy 1a i 1c i Oddziału Przedszkolnego uczestniczyli w wycieczce do Łeby do Parku Dinozaurów. Czekały tam na nas niesamowite atrakcje. Podczas spaceru ścieżkami, mostami i kładkami nad stawami, trzęsawiskami poprzez trzciny i w otoczeniu lasów poznaliśmy dziesiątki dinozaurów i innych stworzeń w skali 1:1.

Czytaj więcej: Wycieczka do Parku Dinozaurów

Dyskoteka Klas Szóstych

 

Klasy szóste pożegnały się z młodszymi koleżankami i kolegami na zorganizowanej z tej okazji dyskotece. Były tańce, dobra zabawa i pyszne torty. Muzycznie po raz kolejny wspomógł nas pan Grzegorz Kunda, któremu serdecznie dziękujemy. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

  

Czytaj więcej: Dyskoteka Klas Szóstych

"Przeżyjmy to jeszcze raz"

 

Koniec roku szkolnego był szczególnym dniem dla uczniów klas trzecich, którzy pożegnali się ze swoimi dotychczasowymi wychowawczyniami. Z tej okazji pani Martyna Kozłowska przygotowała dla swoich trzecioklasistów specjalną prezentację "Przeżyjmy to jeszcze raz". Miłego wspominania!

Koncert

 

Środowy poranek, 22 czerwca, rozpoczął się nietypowo. Siódemkę odwiedzili studenci Instytutu Muzyki Akademii Pomorskiej w Słupsku, którzy zaprosili nas na „muzyczną ucztę”.

 

Czytaj więcej: Koncert

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com