Imieniny świętego Mikołaja

 

Wszystkie dzieci kochają świętego Mikołaja i z niecierpliwością czekają przez cały rok na jego odwiedziny. Wcześniej piszą do niego listy z pozdrowieniami, w których zawierają również prośby o wymarzone prezenty. Siódmego grudnia w naszej świetlicy panował szczególny klimat, bowiem tego dnia zgodnie z tradycją obchodziliśmy mikołajki. W związku z tym wychowawcy świetlicy zaprosili wychowanków oddziału przedszkolnego na wspólną zabawę.

 

Na dzieci czekało wiele atrakcji: film przedstawiający historię świętego Mikołaja, piosenki i pląsy przy muzyce, zagadki, krzyżówka z hasłem, puzzle, zabawa ruchowa oraz zajęcia plastyczne. Uśmiechy na twarzach uczestników wywołał słodki prezent - niespodzianka.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć

Relacja: wychowawcy świetlicy

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com