Tusz do paki

 

Nasza placówka bierze udział w ogólnopolskiej akcji ekologiczno-edukacyjnej "Tusz do paki". Celem akcji jest wdrażanie dzieci do wyzwań związanych z ochroną środowiska z jednoczesnym kształtowaniem zachowań pro-społecznych i pro-pomocowych. Beneficjentem akcji jest Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce.

 

W sali oddziału przedszkolnego i w salach klas I-III zostały umieszczone pojemniki na zużyte tusze do drukarek  ATRAMENTOWYCH, do których dzieci mogą wrzucać puste tusze zużyte w domu lub pracy rodziców. Za każdorazowe przyniesienie i wrzucenie dostaną w nagrodę naklejkę z podziękowaniem. W środku znajduje się zapasowy woreczek, 25 ulotek, które otrzymuje każde dziecko i zanosi do domu oraz naklejki w nagrodę za przyniesienie tuszy (nie tonerów). Dodatkowe pudełka są wystawione w świetlicy. Organizator w imieniu dzieci przekazuje do TOZ co kwartał dużą ilość karmy dla bezdomnych zwierząt.

Zobacz zdjęcia i obejrzyj film

Marta Kałużna

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com