„Dzienniczek dobrych uczynków”

 

Od października do stycznia w klasie II b trwała realizacja konkursu „Cukierek za życzliwość – i ty możesz zostać wolontariuszem”. Głównym celem akcji jest uczenie dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych bezinteresownej pomocy potrzebującym i czerpania z tego satysfakcji. Organizatorem konkursu jest fundacja „Dwa Skrzydła Anioła” z Lublina.

Przez cały okres trwania konkursu uczniowie prowadzili „Dzienniczek dobrych uczynków”. Opisywali w nim dobre działania, wpisywali datę i osoby, wobec których dobre uczynki zostały wykonane. Strony dzienniczka ozdabiali według własnych pomysłów. Praca nad zeszytem była samodzielna.

Szkolnym koordynatorem konkursu była pani Anna Mikulska.

W czwartek, 11 lutego drugoklasiści otrzymali dyplomy i upominki z rąk Dyrektora Szkoły.

Dzienniczek Natalii Konopy będzie reprezentował naszą szkołę na dalszym etapie konkursu.

Zobacz zdjęcia

Trzymamy kciuki!

Martyna Pendzich

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com