Konsultacje dla Młodych

 

Drodzy Uczniowie! Zapraszamy do udziału w konsultacjach Strategii RP na rzecz Młodego Pokolenia dla woj. pomorskiego, które odbędą się 13 kwietnia o godz. 17:00 poprzez platformę Webex (link do wydarzenia zostanie przesłany osobom zarejestrowanym w wyznaczonym terminie). Konsultacje dla Młodych to wydarzenie skupiające przedstawicieli środowisk młodzieżowych, uczniów, studentów i doktorantów z całej Polski.

W trakcie  konsultacji będą podejmowane dyskusje poświęcone sprawom najważniejszym dla młodego pokolenia Polaków. Celem spotkania jest wypracowanie rozwiązań, zebranie opinii i pomysłów, które zostaną uwzględnione w dokumencie strategicznym. Więcej informacji o #KonsultacjeDlaMłodych na stronie: www.gov.pl/DlaMlodych.

Zgłoszenia będą trwały do 12 kwietnia, do godz. 12:00 pod tym linkiem:
https://strategiadlamlodych4.webankieta.pl/
Nie zwlekaj, zapisz się już dziś!
Będziesz mieć wpływ na przyszłość Polski, satysfakcję i otrzymasz imienny certyfikat udziału w wydarzeniu!

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com