Jak inwestować pieniądze? - relacja z debaty

 

20 kwietnia odbyła się w Szkole debata online na temat: Jak inwestować pieniądze? Wydarzenie to było elementem projektu Złote szkoły Narodowego Banku Polskiego oraz elementem realizacji szkolnej innowacji pedagogicznej: Ekonomia, ekologia, empatia - filary funkcjonowania nowoczesnego społeczeństwa.

 W debacie wzięły udział dwie drużyny składające się z uczniów klas ósmych. Drużyna Ostrożnych i Drużyna Ryzykantów przedstawiły swoje argumenty publiczności, która składała się z uczniów klas siódmych i ósmych naszej Szkoły.

W debacie udział wzięli także zaproszeni eksperci: Pani Anna Łabęcka Dyrektor II Oddziału Banku PKO BP w Słupsku i Pan Marek Szerszenowicz Dyrektor I Oddziału Banku PKO BP w Słupsku. Po zakończeniu debaty publiczność miała możliwość zagłosować, która z drużyn bardziej ich przekonała - wygrali Ostrożni 4:2.
 
Wszystkie pytania z opracowanymi przez uczestników odpowiedziami a także przygotowane na debatę prezentacje można zobaczyć pod tym linkiem:
https://drive.google.com/drive/folders/1E7AzJKQuOHugv-pWJw77S41kEovfygj4?usp=sharing
Zapraszamy również do obejrzenia relacji filmowej:
 
Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com