"Wymarzony świat" – inspiracje artystyczne

 

Nauczyciele świetlicy, wdrażając założenia i cele innowacji pedagogicznej „Ekologia, ekonomia, empatia - filary funkcjonowania nowoczesnego społeczeństwa”, przeprowadzili interesujące zajęcia plastyczne. Inspiracją do zajęć świetlicowych był list od Empeko - władcy fantastycznej planety Ekolandii zaadresowany do najmłodszych uczniów.

Wychowankowie wykonali obrazki z kolorowej masy solnej przedstawiające świat oparty na trzech filarach nowoczesnego społeczeństwa: ekologii, ekonomii i empatii. Nasi podopieczni wykorzystali w tym celu różnorodne elementy dekoracyjne m.in. barwne i różnokształtne makarony, cekiny, foremki, koronki, koraliki oraz brokatowe farby plakatowe. Atrakcyjne zajęcia bardzo przypadły do gustu naszym dzieciom, które z entuzjazmem stworzyły efektowne prace.

Relacja: wychowawcy świetlicy

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

 

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com