Kredkobranie 2021 - podsumowanie akcji

 

W dniach od 16 do 30 września w naszej Szkole została przeprowadzona akcja charytatywna "Kredkobranie 2021". Koordynatorem akcji było Szkolne Koło Wolontariatu. Zbieraliśmy artykuły szkolne oraz materiały plastyczne, które trafią do najmłodszego pokolenia Polaków mieszkających na Kresach. Zebrane dary trafią na Litwę i Ukrainę – do polskich szkół oraz placówek edukacyjnych, w których uczą się polskie dzieci i młodzież.

 

Akcja ma pokazać zamieszkującym poza granicami Rzeczypospolitej polskim dzieciom i młodzieży, że ich przyjaciele z „Macierzy” pamiętają o nich i w miarę swoich możliwości chcą im pomóc.

Bardzo dziękujemy Rodzicom, Uczniom i Nauczycielom za zaangażowanie w akcję.

Zobacz zdjęcia

 

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com