"Nowa epoka - nasze przyszłe życie w kosmosie" - nagroda dla Mai

 

Maja Królikowska uczennica klasy 7a zajęła II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie "Nowa epoka - nasze przyszłe życie w kosmosie". Praca konkursowa polegała na zaprojektowaniu bazy księżycowej, która będzie przystosowana do zamieszkania przez 10 stałych mieszkańców. Należało uwzględnić: w jaki sposób pozyskiwana jest woda, energia, tlen oraz pożywienie; w jaki sposób są magazynowane i przetwarzane odpady; co astronauci robią w ciągu dnia - trzeba było zawrzeć informacje o ćwiczeniach, pożywieniu, rozrywce, śnie oraz pracy; jakie badania mogą prowadzić astronauci na Księżycu; w jaki sposób zapewnia się bezpieczeństwo mieszkańcom.

W celu zaprezentowania projektu należało przygotować 20-minutową prezentację/film.
Projekt realizowany był w ramach programu FAST (Fundusz Aktywności Studenckiej).

Serdecznie gratulujemy!

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com