Śladami Polaków za granicą

 

Miło nam poinformować, iż uczennica klasy 7 a Maja Królikowska zdobyła wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Śladami Polaków za Granicą. Konkurs zorganizował Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Gdańsku. Był to test wiedzy, składający się z 20 pytań otwartych, których treść odwoływała się do wywiadów w ramach serii Polacy za Granicą, umieszczonych na platformie YouTube.

Konkurs miał na celu rozpropagować wśród młodzieży województwa pomorskiego wiedzę z zakresu kultury i zwyczajów państw obecnych na arenie międzynarodowej, przybliżenia realiów życia poza granicami Polski z perspektywy tych osób, które zdecydowały się z Polski wyjechać, historii, geografii, zalet, nietypowych atrakcji i mentalności ludzi w różnych krajach   świata oraz przysmaków charakterystycznych dla różnych kuchni świata. Serdecznie gratulujemy!

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com