Dla każdego coś miłego

 

Święta wielkanocne, a właściwie przygotowania do nich dały nam wiele interesujących możliwości, w tym podjęcia się zorganizowania zajęć artystycznych. Oczywiście, były one już ostatnim ogniwem w cyklu poświęconym tradycjom i obrzędom staropolskim. Nasi wychowankowie z ogromnym zaangażowaniem wzięli udział w zajęciach twórczych. Czego tam nie było...?! Na stolikach młodych twórców pojawiały się kolorowe zajączki z masy solnej, wyklejane pisanki, koszyczki ze święconką ze ścinków materiałów, ozdobne talerze z elementami kurczaczków, pisanek i zajączków.

Całość prac pod czujnym okiem wychowawców przebiegała w świątecznej atmosferze, co było widać po kolorowych, pięknych i starannie wykonanych pracach uśmiechniętych, młodych artystów.

Zobacz zdjęcia

 

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com