Kwiaty w bibliotece

 

Kwiecień to miesiąc kwiatów i właśnie kwiaty stały się motywem przewodnim konkursu plastycznego ogłoszonego przez szkolną bibliotekę. Prace były oceniane w trzech kategoriach wiekowych, a rozstrzygnięcie konkursu odbyło się pod koniec maja. Uczennice z klasy VI a: Ania Bodnar i Ada Kukla oceniły rysunki dzieci z klas 0-III i przyznały następujące nagrody:

 

I miejsce: Alan Dudek, kl. III b

II miejsce: Sebastian Maciejewski, kl. III b

III miejsce: Paulina Drożdż, kl, III b

Kamil Mosionek, kl. III b

wyróżnienia: Damian Alichniewicz, kl. III b

Kacper Kornatowski " 0"

Te same uczennice oceniły również prace gimnazjalistów i przyznały równorzędne nagrody (I miejsca): Gabrieli Kowaluk i Magdalenie Drobot z klasy III gimnazjum.

W kategorii klas IV-VII przyznano: I miejsce Lenie Dudek, wyróżnienia otrzymali: Julian Bursztynowicz z kl. IV a i Weronika Maciejewska z kl. V a. Ich prace wybrały uczennice gimnazjum: Gabriela Kowaluk i Magdalena Drobot

Nagrodzone i wyróżnione "kompozycje kwiatowe" zostały wyeksponowane w szkolnej bibliotece.

Zobacz zdjęcia

 

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com