Tam, gdzie Kopernik się urodził… - III a b w Toruniu

 

We wtorek 13 czerwca klasy trzecie wybrały się na dwudniową wycieczkę do Torunia. Po długiej podróży autokarem, na miejscu czekała na nas pani przewodnik - Dominika Majchrzak, która zaprowadziła nas w najciekawsze miejsca Torunia. Zwiedziliśmy m.in.:

 

Czytaj więcej: Tam, gdzie Kopernik się urodził… - III a b w Toruniu

Dzień Rodziny w klasie pierwszej

 

Mama, tata, siostra, brat i ja to mój mały świat… tymi słowami uczniowie klasy I a rozpoczęli przedstawienie z okazji Dnia Rodziny w dn. 13 czerwca. Ten niezwykle ważny czas dzieci spędzały ze swoimi najbliższymi. Podczas prezentacji artystycznych uczniowie przedstawiali swoje umiejętności recytatorskie, wokalne oraz taneczne.

Czytaj więcej: Dzień Rodziny w klasie pierwszej

Dzień Rodzica w II a

 

Z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty uczniowie klasy II a zorganizowali Dzień Rodzica. Podczas spotkania rodzice wspólnie z dziećmi uczestniczyli w zajęciach poprowadzonych Metodą Ruchu Rozwijającego wg. Weroniki Sherborn. Mamy nadzieję, że wszyscy dobrze się bawili.

 

Czytaj więcej: Dzień Rodzica w II a

Bajka dla zerówki

 

Uczniowie klasy II a realizując program edukacyjny „Edu-gratka dla gagatka – porozmawiajmy o emocjach” opracowywali bajkę terapeutyczną pt. „Złota czapeczka”. Mottem utworu były słowa: „Nie szata zdobi człowieka”. Zwieńczeniem pracy było wykonanie plakatów dotyczących treści bajki oraz opowiedzenie jej dzieciom z oddziału przedszkolnego naszej szkoły.

Czytaj więcej: Bajka dla zerówki

Na stadionie PGE ARENA

 

Dnia 9 czerwca Uczniowie klas VI a b wraz z Wychowawczyniami: p. Małgorzatą Warmińską i p. Alicją Cięciwą oraz p. Małgorzatą Żmudą-Trzebiatowską wybrali się na wycieczkę do Centrum Rekreacyjno-Sportowego FUN ARENA na stadionie PGE ARENA w Gdańsku. Czekały tam na Nich niecodzienne atrakcje: escape rooms, elektroniczny paintball, elektryczne gokarty, parkur, zabawa na trampolinach i zjazd tyrolką.

Czytaj więcej: Na stadionie PGE ARENA

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com