4. Jarmark Bożonarodzeniowy

 

11 grudnia w Niepublicznej Szkole Podstawowej nr 7 odbył się 4. Jarmark Bożonarodzeniowy, którego organizatorami było I Liceum Ogólnokształcące w Słupsku, Warsztat Terapii Zajęciowej przy PSONI Koło w Słupsku, Ośrodek Kuratorski nr 4 w Strzelinie przy Sądzie Rejonowym w Słupsku, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Słupsku, Zespół ds. pieczy zastępczej przy MOPR w Słupsku, II Środowiskowy Dom Samopomocy przy PSONI w Słupsku oraz Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 7 i Niepubliczne Gimnazjum w Słupsku.

W programie znalazły się koncert kolęd oraz wspólne kolędowanie. Na sali gimnastycznej zaprezentowali się zdolni uczniowie z wielu placówek. Repertuar obejmował wiele znanych kolęd i pastorałek.

Każdy z Organizatorów przygotował stoisko z rękodziełem bożonarodzeniowym. Odwiedzający mieli możliwość zakupu artykułów świątecznych. Bardzo dziękujemy za wizytę i zapraszamy za rok.

Zobacz zdjęcia

Galeria zdjęć na stronie GP24

 

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com