Komunikat

Szanowni Rodzice,
prosimy o zalogowanie się do e-dziennika Librus i dokładne zapoznanie się z dokumentami, które zostały przesłane przez Wychowawców.

Rodziców uczniów, którzy rozpoczną naukę w naszej Szkole 1 września, prosimy o sprawdzenie wiadomości na poczcie e-mail. Jeśli nie otrzymali Państwo wiadomości od Wychowaców, prosimy o pilny kontakt z sekretariatem - nr tel. 59 842 24 93.

 

„Ze sztuką na ty”

 

Natalia Konopa, uczennica klasy I b zajęła III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Ze sztuką na ty!”. Organizatorem konkursu był Białołęcki Ośrodek Kultury z siedzibą w Warszawie.

Natalko, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Ekologiczne podwórko

 

Jury w X Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Dzieci i Młodzieży pt. „Podwórko - Ekologiczne podwórko” przyznało nagrodę uczennicy klasy V a - Mai Królikowskiej. Komisja konkursowa zapoznała się łącznie z 35 pracami: 7 ze słupskich placówek oświatowych oraz 28 z placówek innych miast.

Czytaj więcej: Ekologiczne podwórko

Nagrody w Konkursie "Bajki Muzyczne"

 

Dnia 22 maja w siedzibie Polskiej Filharmonii Sinfonia Baltica im. W. Kilara rozstrzygnięty został Konkurs dla dzieci i młodzieży „Bajki Muzyczne”. Miło nam poinformować, że wśród  nagrodzonych znalazły się dwie uczennice naszej szkoły: Natalia Konopa z kl. I b, która otrzymała nagrodę główną oraz Maja Królikowska z kl. V a (wyróżnienie).

Czytaj więcej: Nagrody w Konkursie "Bajki Muzyczne"

Konkurs plastyczny w Nowym Teatrze

 

Dnia 26.05.2020 r. w siedzibie Nowego Teatru w Słupsku został rozwiązany Konkurs Plastyczny na ilustrację do wybranego przedstawienia, granego w Nowym Teatrze. Miło nam poinformować, że Maja Królikowska zdobyła w nim wyróżnienie.

 

Czytaj więcej: Konkurs plastyczny w Nowym Teatrze

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com