Ślubowanie uczniów klas pierwszych

 

28 października 2019 roku uczniowie klas pierwszych zostali oficjalnie przyjęci do grona społeczności uczniowskiejUroczystość miała bardzo podniosły charakter. W tym niecodziennym spotkaniu wzięli udział licznie zgromadzeni rodzice, dziadkowie, nauczyciele i uczniowie.

 

Pierwszoklasiści zaprezentowali bogaty program artystyczny. Recytowali rymowanki, śpiewali piosenki oraz tańczyli. Ślubowali kochać Ojczyznę, być dobrymi uczniami, a swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po oficjalnych uroczystościach, w salach lekcyjnych wszyscy zostali obdarowani prezentami przygotowanymi przez rodziców oraz szkołę.

Za przygotowanie akademii były odpowiedzialne wychowawczynie klas pierwszych pani Katarzyna Majek oraz pani Martyna Pendzich.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w pomoc oraz organizację uroczystości.

relacja: Martyna Pendzich

fotografia i film: Małgorzata Dietrich, Joanna Marcinkowska

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Filmy z uroczystości

 

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com