Egzamin na kartę rowerową

 

W sobotę czwartoklasiści przystąpili do egzaminu na kartę rowerową. Wcześniej, pod okiem pani Małgorzaty Stecz, zgłębiali przepisy ruchu drogowego. Egzamin przebiegał w przyjaznej i radosnej atmosferze, za co serdecznie dziękujemy Panu Tomaszowi Michalakowi, Panu Mariuszowi Jagielle, Pani sierżant sztabowej Elżbiecie Supiecie oraz Panu sierżantowi Bartłomiejowi Szewczukowi. Wszystkim zdającym gratulujemy.

Czytaj więcej: Egzamin na kartę rowerową

Dzień Mamy i Taty w oddziale przedszkolnym

 

Dnia 8 czerwca zerówkowicze świętowali Dzień Mamy i Taty. Słowem i piosenką wyrazili miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza, a także za mądrość i ojcowski autorytet. Po wspaniałych występach, w których dzieci zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne na twarzach rodziców zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech.

Czytaj więcej: Dzień Mamy i Taty w oddziale przedszkolnym

Wycieczka do Runowa

 

Dzieci z klasy I a, I c i II a z wychowawcami i opiekunami odwiedziły "Zamek pod Bocianim Gniazdem" w Runowie. Dzieci nie mogły doczekać się tego dnia i były bardzo podekscytowane. W programie znalazły się: wizyta w wiosce indiańskiej, malowanie twarzy w indiańskie wzory, gry i zabawy z wielkim wodzem, nauka strzelania z łuku, robienie pióropuszy oraz przejażdżka wozem konnym i jazda konna.

Czytaj więcej: Wycieczka do Runowa

Projekt edukacyjny

 

„Walory turystyczno-krajoznawcze Słowińskiego Parku Narodowego” to temat projektu edukacyjnego z geografii. Uczniowie klasy 3 gimnazjum - Dominik Bajda, Dawid Nowitkiewicz i Szymon Ryż zaprezentowali swoją pracę w postaci mapy krajobrazowej i prezentacji multimedialnej. Odbiorcy projektu - klasy 5 a i 3 gimnazjum - dowiedzieli się wielu ciekawostek o omawianym obszarze.

Czytaj więcej: Projekt edukacyjny

VI Międzyszkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej „Z piosenką przez świat”

 

W środę 30 maja w naszej szkole odbył się VI Międzyszkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej „Z piosenką przez świat”. W tym roku swoje umiejętności zaprezentowało 17 uczestników z siedmiu słupskich szkół. Jury w składzie: pani Bogusława Plebanek, pani Alicja Cięciwa oraz pan Wojciech Złoch wyróżniło następujące osoby:

 

Czytaj więcej: VI Międzyszkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej „Z piosenką przez świat”

Real time web analytics, Heat map tracking
Joomla Templates - by Joomlage.com