Opiekunowie świetlicy szkolnej:
Środa6:30-16:30
Czwartek6:30-16:30
Piątek6:30-16:30
  • Nabór do świetlicy dokonuje się poprzez wypełnienie podania do świetlicy szkolnej i złożenie jej u wychowawcy świetlicy.
  • Sala świetlicowa jest wyposażona w sprzęt audiowizualny, zabawki, gry, pomoce dydaktyczne, materiały do zajęć oraz pomysłowo udekorowana
  • Dzieci zapisane do świetlicy uczestniczą w bogatej ofercie cyklicznych zajęć (zajęcia taneczno-ruchowe, teatralno-recytatorskie, plastyczne, kulinarne, spotkania z ciekawymi ludźmi, itp.).
  • Wychowawcy świetlicy dbają o zapewnienie dzieciom należytej opieki, pomagają w odrobieniu lekcji, organizują czas wolny poprzez ciekawą ofertę zajęć i wycieczek edukacyjnych.
  • Uczniowie uczęszczający do świetlicy biorą udział w  konkursie – Świetlik na medal.

W świetlicy realizowane są następujące rodzaje zajęć:

• zajęcia plastyczno-techniczne
  • zajęcia czytelnicze
  • zajęcia taneczno-muzyczne
  • zajęcia multimedialne
  • zajęcia sportowo-rekreacyjne
  • zajęcia relaksacyjne i socjoterapeutyczne
  • odrabianie zadań domowych
  • gry i zabawy edukacyjne
  • spotkania z ciekawymi ludźmi
  • imprezy integracyjne