Lp. | Nazwisko i imię | Stanowisko/nauczany przedmiot | Wychowawca klasy |
1. | Gubernat Mirosław | dyrektor szkoły; wychowanie fizyczne | |
2. | Dietrich Małgorzata | wicedyrektor szkoły; język polski; logopedia | |
3. | Babiak Jolanta | przyroda; chemia; biologia | |
4 | Boiko Oleksandra | matematyka | |
5. | Borkowska-Capar Kamila | pomoc nauczyciela | |
6. | Budzyńska Jowita | pedagog szkolny | V b |
7. | Chodnicka Aneta | język polski; logopedia | |
8. | Czaja Izabela | pedagog specjalny, nauczyciel historii, wos, wdż | |
9. | Ewald-Bianga Patrycja | edukacja wczesnoszkolna | I c |
10. | Gierczak Dariusz | historia, geografia | V a |
11. | Giersz Adrian | język niemiecki | VII a |
12. | Gubernat Aleksandra | doradztwo zawodowe | |
13. | Górska Olga | pomoc nauczyciela | |
14. | Jankowska Magdalena | matematyka | VIII a |
15. | Jaworski Witold | edukacja dla bezpieczeństwa | |
16. | Jurkiewicz Agnieszka | wychowawca, oddział przedszkolny | |
17. | Kałużna Marta | wychowawca świetlicy, nauczyciel wspomagający | |
18. | Kojder-Wróblewska Dorota | edukacja wczesnoszkolna | III b |
19. | Kowalska Katarzyna | edukacja wczesnoszkolna | III a |
20. | Kowalska Paulina | język angielski | IV b |
21. | Kurowska-Krzyważnia Anna | fizyka | |
22. | Majek Katarzyna | edukacja wczesnoszkolna | II c |
23. | Marcinkowska Joanna | nauczyciel bibliotekarz | VII b |
24. | Mieczkowska Kamila | edukacja wczesnoszkolna | I a |
25. | Michalak Izabela | terapeuta integracji sensorycznej, terapeuta audio-psycho-fonologii | |
26. | Miszczyk Małgorzata | edukacja wczesnoszkolna | I b |
27. | Narbut Szymon | wychowanie fizyczne | VI a |
28. | Urszula Olender | wychowawca świetlicy | |
29. | Pieślak Barbara | wychowawca świetlicy, plastyka, technika | |
30. | Piwońska Anna | edukacja wczesnoszkolna | II a |
31. | Pobierajło Stefania | nauczyciel terapeuta surdopedagog, tyflopedagog | |
32. | Rutkowska Monika | język hiszpański | |
33. | Rybak Grzegorz | administrator sieci, informatyka | VI c |
34. | Studziński Zbigniew | język polski | |
35. | Szarejko Józefa | edukacja wczesnoszkolna | II b |
36. | Szeremeta Mariola | wychowanie fizyczne | |
37. | Szczucki Andrzej | muzyka | |
38. | Tadeja Mikołaj | wychowanie fizyczne | IV a |
39. | Trzecińska Aneta | urlop | |
40. | Tuzimek Dorota | pomoc nauczyciela, wychowawca świetlicy | |
41. | Wąsowicz Elżbieta | język angielski; informatyka | IV c |
42. | Yavuz Małgorzata | wychowawca świetlicy, język niemiecki | |
43. | Zagórska Agnieszka | matematyka | |
44. | Żmuda-Trzebiatowska Małgorzata | język angielski | VI b |
45. | Cackowski Mariusz | specjalista ds. księgowości | |
46. | Janikiewicz Grażyna | specjalista ds. kadr | |
47. | Dereń Justyna | sekretarz szkoły | |
48. | Igiebor Monika | pracownik obsługi | |
49. | Dziuba Krystyna | pracownik obsługi | |
50. | Sadowa Dorota | pracownik obsługi | |
51. | Robert Michalak | konserwator | |