Pracownicy

Lp.Nazwisko i imięStanowisko/nauczany przedmiotWychowawca
1.Gubernat Mirosławdyrektor szkoły; wychowanie fizyczne
2.Dietrich Małgorzatawicedyrektor szkoły; język polski; logopedia
3.Babiak Jolantaprzyroda; chemia; biologia
4.Chodnicka Anetajęzyk polski; logopediaVIII b
5.Czaja Izabelawychowawca świetlicy, nauczyciel historii, wos
6.Ewald-Bianga Patrycjaedukacja wczesnoszkolnaIII b
7.Gendig Hubertjęzyk polski
8.Gierczak Dariuszhistoria, wiedza o społeczeństwie
9.Giersz Adrianjęzyk niemieckiVI a
10.Gubernat Aleksandradoradztwo zawodowe
11.Jankowska Magdalenamatematyka; język kaszubskiVII a
12.Jaworski Witoldedukacja dla bezpieczeństwa
13.Kałużna Martawychowawca świetlicy, pomoc nauczyciela
14.Kojder-Wróblewska Dorotaedukacja wczesnoszkolnaII b
15.Kowalska Katarzynaedukacja wczesnoszkolnaII a
16.Kowalska Paulinajęzyk angielski
17.Kurowska-Krzyważnia Annafizyka
18.Kwidzińska Magdalenamuzyka
19.Łyszyk Elżbietamatematyka
20.Majbroda-Czubara Dorotaurlop
21.Majek Katarzyna
22.Marcinkowska Joannanauczyciel bibliotekarzVI b
23.Mieczkowska Kamilaedukacja wczesnoszkolnaIII c
24.Michalak Izabelawychowawca świetlicy; terapeuta integracji sensorycznej
25.Mikulska Annajęzyk polski
26.Miszczyk Małgorzataedukacja wczesnoszkolnaIII a
27.Narbut Szymonwychowanie fizyczneV a
28.
29.Pieślak Barbarawychowawca świetlicy, plastyka
30.Piwońska Annawychowanie przedszkolne0 a
31.Pobierajło Stefanianauczyciel surdopedagog
32.Pupko Kamilaurlop
33.Rutkowska Monikajęzyk hiszpański
34.Rybak Grzegorzadministrator sieci, informatykaV c
35.
36.Stanisławczyk Dariapomoc nauczyciela, nauczyciel świetlicy
37.Szarejko Józefawychowanie przedszkolne0 b
38.Szeremeta Mariolawychowanie fizyczne
39.Trzecińska Anetaurlop
40.Tuzimek Dorotapomoc nauczyciela
41.Wąsowicz Elżbietajęzyk angielski; informatykaVIII a
42.Yavuz Małgorzatawychowawca świetlicy, pomoc nauczyciela
43.Zagórska Agnieszkamatematyka
44.Zołotar Magdalenageografia
45.Żmuda-Trzebiatowska Małgorzatajęzyk angielskiV b
45.Sadowska Jowitapedagog szkolnyIV b
46.Musiel Agnieszkapsycholog szkolny
47.Kotłowska Małgorzatasekretarz szkoły
48.Cackowski Mariuszspecjalista ds. księgowości
49.Janikiewicz Grażynaspecjalista ds. kadr
50.Igiebor Monikapracownik obsługi
51.Dziuba Krystynapracownik obsługi
52.Sadowa Dorotapracownik obsługi
53.—-konserwator