Pracownicy

Lp.Nazwisko i imięStanowisko/nauczany przedmiotWychowawca
1.Gubernat Mirosławdyrektor szkoły; wychowanie fizyczne
2.Dietrich Małgorzatawicedyrektor szkoły; język polski; logopedia
3.Babiak Jolantaprzyroda; chemia; biologia
4.Chodnicka Anetajęzyk polski; logopediaVIII b
5.Czaja Izabelawychowawca świetlicy, nauczyciel historii, wos
6.Ewald-Bianga Patrycjaedukacja wczesnoszkolnaIII b
8.Gierczak Dariuszhistoria, wiedza o społeczeństwieIV a
9.Giersz Adrianjęzyk niemieckiVI a
10.Gubernat Aleksandradoradztwo zawodowe
11.Jankowska Magdalenamatematyka; język kaszubskiVII a
12.Jaworski Witoldedukacja dla bezpieczeństwa
13.Kałużna Martawychowawca świetlicy, pomoc nauczyciela
14.Kojder-Wróblewska Dorotaedukacja wczesnoszkolnaII b
15.Kowalska Katarzynaedukacja wczesnoszkolnaII a
16.Kowalska Paulinajęzyk angielskiVIII d
17.Kurowska-Krzyważnia Annafizyka
18.Kwidzińska Magdalenamuzyka
19.Łyszyk Elżbietamatematyka
20.Majbroda-Czubara Dorotaurlop
21.Majek Katarzynaedukacja wczesnoszkolnaI c
22. Marcinkowska Joannanauczyciel bibliotekarzVI b
23.Mieczkowska Kamilaedukacja wczesnoszkolnaIII c
24.Michalak Izabelawychowawca świetlicy; terapeuta integracji sensorycznej
25.Mikulska Annajęzyk polskiIII a
26.Miszczyk Małgorzataedukacja wczesnoszkolna
27.Narbut Szymonwychowanie fizyczneV a
28.Pieślak Barbarawychowawca świetlicy, plastyka
29.Piwońska Annawychowanie przedszkolne1 a
30.Pobierajło Stefanianauczyciel surdopedagog
31.Pupko Kamilaurlop
32.Rutkowska Monikajęzyk hiszpański
33.Rybak Grzegorzadministrator sieci, informatykaV c
34.Stanisławczyk Dariapomoc nauczyciela, nauczyciel świetlicy
35.Szarejko Józefawychowanie przedszkolne0 a
36.Szeremeta Mariolawychowanie fizyczne
37.Trzecińska Anetaurlop
38.Tuzimek Dorotapomoc nauczyciela
39.Wąsowicz Elżbietajęzyk angielski; informatykaVIII a
40.Yavuz Małgorzatawychowawca świetlicy, pomoc nauczyciela
41.Zagórska Agnieszkamatematyka
42.Żmuda-Trzebiatowska Małgorzatajęzyk angielskiV b
43.Sadowska Jowitapedagog szkolnyIV b
44.Musiel Agnieszkapsycholog szkolny
45.Kotłowska Małgorzatasekretarz szkoły
45.Cackowski Mariuszspecjalista ds. księgowości
46.Janikiewicz Grażynaspecjalista ds. kadr
47.Igiebor Monikapracownik obsługi
48.Dziuba Krystynapracownik obsługi
49.Sadowa Dorotapracownik obsługi
50.Robert Michalakkonserwator